אופנה

סשימי טונה אדומה מפורק בליווי רוטב פונזו הדרים

טונה אדומה הוא אחד הדגים האהובים עליי, והטעם המעולה שלו לא צריך הרבה תוספות. הפעם הלכתי על סשימי מפורק בסגנון ״עשה זאת בעצמך״, בשילוב רוטב פונזו הדרים שלקח לי נצח לפצח. מדובר במתכון סופר ורסטילי, ואת הסשימי ניתן להגיש גם כסביצ׳ה.

להמשך הפוסט>>

אספרגוסים צלויים בחמאה ולימון

לפעמים צריך תוספת קלילה וטעימה שתלווה את הארוחה, מבלי לגנוב את כל ההצגה. כך חשבתי שיהיה מתכון האספרגוסים הזה, אבל אין ספק שטעיתי – כי מדובר באחד אהוב במיוחד, ובצלחת הראשונה שנשארת ריקה על שולחן האירוח.

להמשך הפוסט>>

עוגת גבינה לוטוס קלה ומשגעת

אני ואפייה זה לא בדיוק זיווג משמיים, אבל תמיד יהיה לי מקום חם בלב לעוגת גבינה טובה. בין אם עוגת גבינה אפויה או לא, הפשטות שלהן ממכרת והמתכון הספציפי הזה הוא אחד קל במיוחד.

להמשך הפוסט>>

​​ספרי העיצוב, האמנות, והאופנה, שנמצאים בווישליסט שלי לשנת 2022

אם יש משהו שאני מסוגלת להוציא עליו כסף בלי בעיה, זה ספרים. לספרים יש ערך עצום בעיניי, ואפילו שכל ההשראה שאנחנו צריכים מתנקזת למסך הטלפון (או המחשב), אני מוצאת את עצמי חוזרת יותר ויותר לספרי העיצוב שאספתי לאורך השנים. בכתבה הזו תמצאו את הספרים שאני מתכננת לרכוש לעצמי בשנת 2021, כל אחד מעולם מעט שונה אבל כולם בסופו של דבר נוגעים בנושא אחד: עיצוב.

להמשך הפוסט>>

מוזיאון יעקב אגם – חגיגה של צבע שמתאימה לגדולים ולקטנים

אין ספק שנחשפתם בעבר ללפחות יצירה אחת של האמן יעקב אגם, מבלי לדעת מי עומד מאחוריה. המוזיאון שהוקם בראשון לציון מציג לראשונה מוזיאון שמוקדש כולו לזרם האמנות הקינטית, בוא תערוכות מתחלפות עם יצירותיו הסגגוניות של האמן.

להמשך הפוסט>>