02.03.19

כלי קרמיקה: הפריט הבא שתקני הביתה

כשהעולם הולך ונהיה מתועש, נדמה כי הצרכנים דווקא מחפשים אחר אמנים היוצרים יצירות ייחודיות שלא מגיעות מפס ייצור אימתני כגון איקאה. אספתי עבורך את
כשהעולם הולך ונהיה מתועש, נדמה כי הצרכנים דווקא מחפשים אחר אמנים היוצרים יצירות ייחודיות שלא מגיעות מפס ייצור אימתני כגון איקאה. אספתי עבורך את כל הדוגמאות לכלי קרמיקה מהממים- והם ממש לא נראים כמו אלה שהיו בבית של סבתא.

02.03.19

Photo: em-street style
x221650006-11547465186_1
משלוח עד הבית. Anthropologie ל Terminal X
x259460006-31552818311
Anthropologie ל Terminal X
image 4
אני כבר התמכרתי. Brian Giniewski
image 5
והוא עושה משלוחים לארץ Brian Giniewski
StudioYF
מתאים להכל Franca
ממתקים Studio Arhoj
בהצלחה לבחור Studio Arhoj
אני טוענת שהעידן של היום מתחלק לשני מוקדים, מנוגדים אך גם משלימים זה את זה. מצד אחד בעקבות הגלובליזציה כל אחד יכול לשים את ידו על פריט אספנים בחנות יד שנייה שנמצאת אי שם מעבר לים התיכון, הזמנה של פריטים מסין היא דבר שבשגרה ויותר ויותר רשתות אופנה גדולות מגיעות ותוקעות יתד בארץ הקודש.
במקביל לכל שיאי הצרכנות הללו, קיימת תחושה של רוויה, של מיצוי מכל החומריות המיותרת הזו, וקיימת חזרה לחיפוש אחר מקורות פשוטים יותר. אם באופנה- עלייה מטאורית בבגדי ססטיינבלס, בדים פשוטים וקלים למחזור כמו פשתן או כותנה, הקאמבק הענק של הניוד בין כל צבעי הנאון (תודה קימי) וגם הרצון בייחודיות- נכון, זארה בארון זה מושלם, אבל פיס במהדורה מוגבלת זה אפילו יותר מושלם.
אני מאמינה שכל זה מתנקז לא רק לאופנה, אלא לכל תחום שקשור בעיצוב, ובעיצוב הבית בפרט. אוכלוסייה העולם שבעה מאיקאה, ויש התעוררות ופתיחות מחשבתית לגבי מעצבים ואמנים עצמאיים. גם מצידם הגיע גל של שינוי, ואם חשקת בפריט קוסטום מייד הוא לגמרי בר השגה, בעקבות ירידה במחירי הייצור בשל חומרי גלם זולים יותר למשל.
אחד הטרנדים היפים והקלים יותר ליישום בעיני הוא כלי קרמיקה. אל תטעו, לא מדובר בכדי ענק בצבע טרקוטה, אלא בכלים מינימליסטים, צבעוניים ומודרניים, שישמחו להצטרף למדף השומם ליד הממיר כשבתוכם פרחים צבעוניים, או כקעריות קטנות שיכילו את התכשיטים שלך. אלו הפייבוריטים שלי.

פוסט עם לינקים ריווחיים - מה זה אומר?

היי לך! האמת? אני ממש שמחה שלחצת על הכפתור הזה. חשוב לי להיות שקופה עם הקוראים והקוראות שלי, ומעבר לסימון התכנים שאני יוצרת – חשוב לי להסביר לך מה זה אומר :)

אז לינק ריווחי (או Affiliate באנגלית) הוא לינק שמקודד עם משתמש המזוהה עם היוצר שלו. על כל רכישה שנעשית מהלינק המקודד הזה היוצר מקבל עמלה קטנה, שלא משפיעה בשום צורה על המחיר הסופי אותו תשלמו.

בפשטות? אם החלטת לסגור בית מלון עליו המלצתי, לרכוש מוצר או המלצה שפרסמתי, זו הדרך הכי פשוטה לפרגן ולתמוך בתוכן החינמי שאני יוצרת כאן ובאינסטגרם – בלי שום טרחה מצידך :)

גם אם החלטת לסגור מלון אחר, או להזמין מוצר אחר – ועשית זאת דרך הלינק שלי, העמלה עדיין תחשב.
אגב, שזה לרגע לא יגרום לך לחשוב שאני מפרסמת דברים רק כדי להרוויח מהם! כל המלצה ומוצר נבחרים בקפידה, ואני מפרסמת אך ורק מוצרים שהייתי מזמינה בעצמי, או כאלה שניסיתי בעצמי.

אז בפעם הבאה שבא לך להזמין חופשה או פריט מסוים – אם זה יהיה דרך אחד הלינקים שלי,

זה יהיה מדהים!