12.08.19

עשו זאת בעצמכם: עגילי חישוק קיצים בשילוב תליונים

עגילים הם האקססוריז האהובים אליי, ותמיד הולכים יד ביד עם הקיץ. מצאתי זוג אהוב אך יקר במיוחד, והבנתי שאין סיבה לרכוש אותם- כי מדובר
עגילים הם האקססוריז האהובים אליי, ותמיד הולכים יד ביד עם הקיץ. מצאתי זוג אהוב אך יקר במיוחד, והבנתי שאין סיבה לרכוש אותם- כי מדובר בעשו זאת בעצמכם קל במיוחד

12.08.19

אפשר להשתמש בעגילי חישוק ישנים, בכאלה שניתן לפרק, או לקנות חדשים.
כלי עבודה עיקריים: פלאייר, קאטר, פתיל, סיכות תכשיטנות, וחישוקים.
אם יש סוג אחד של תכשיטים שאני תמיד הולכת איתו, זה עגילים. ההתמכרות לפירסינגים למיניהם מגיל צעיר לא שכחה, ואהובים עליי במיוחד הם העגילים המאוד מאוד עדינים- או המאוד מאוד דרמטיים. הקיץ דווקא תפסו אותי עגילים של מותג צרפתי עליו כבר כתבתי בפוסט שמסכם את התכשיטים הכי חמים לעונה. תג מחיר גבוהה ומינוס בבנק גרמו לנורה שמעל הראש שלי להדלק- ולהבין שאני יכולה להכין אותם לבד, וגם אתן!

חומרים:

  • עגילי חישוק שנסגרים בצורה מלאה (הגדולים יותר הם זוג שהזמנתי מהסייל באסוס ופשוט הוצאתי את החלק שהיה תלוי, הקטנים יותר מאלי אקספרס, הייתי מופתעת מכמה שהאיכות שלהם טובה! קישור כאן)
  • קאטר לתכשיטים
  • פלאייר לתכשיטים (רצוי שניים)
  • חרוזים, תליונים משרשראות ישנות, צדפים- הכל הולך
  • טבעות חיבור (שימו לב לגודל- לקנות 2 מ"מ יותר מהקוטר של העגיל)
  • פתיל תכשיטנות (במקרה שלי השתמשתי בגולדפילד, חצי מטר יספיק לפרוייקט הזה)
  • סיכות עם קצה שטוח- אופציונלי, רצוי אורך 2 ס"מ (לי לא היו בהישג יד, אסביר לכן בדוגמאות איך אפשר להסתדר בלעדיהן)
  • את כל החומרים ניתן להשיג בחנויות התכשטנות הנמצאות ברחוב החשמל פינת אלנבי בתל אביב, חלק מהדברים כבר היו לי (פעם היה לי עסק לתכשיטים) וחלק מהחומרים רכשתי באלי אקספרס (סתם כי לא מצאתי זמן לנסוע לתל אביב)

    תליון פנינת בארוק מכאן / חרוזי פנינה טבעית קטנה מכאן / "דונאט" אבן חן מכאן / חרוזי אלמוג מכאן

התהליך מאוד מאוד פשוט, שכן מדובר בחיבור של הטבעות חיבור לתליון/יצירת התליון מחרוז רגיל.
ניתן להשתמש בסיכות מיוחדות בעלות קצה שטוח, לי היו כאלה בעלות קצה השחלה. שיטחתי את הקצה כך שלא יבלוט, השלחתי את החרוז ואת הקצה השני ליפפתי עם הפלאייר בצורת לולאה, ואז מסביב את השארית. את אותו התהליך ניתן לעשות באמצעות הפתיל.
עבור חישוק הפנינים מדדתי בצורה גסה את הגודל של החישוק (הפנינים מגיעות מושחלות על חוט מה שמקל על כך), והשחלתי את אותה כמות פנינים על הפתיל. את הקצוות ליפפתי זה מעל זה והידקתי באמצעות הפלאייר.

פוסט עם לינקים ריווחיים - מה זה אומר?

היי לך! האמת? אני ממש שמחה שלחצת על הכפתור הזה. חשוב לי להיות שקופה עם הקוראים והקוראות שלי, ומעבר לסימון התכנים שאני יוצרת – חשוב לי להסביר לך מה זה אומר :)

אז לינק ריווחי (או Affiliate באנגלית) הוא לינק שמקודד עם משתמש המזוהה עם היוצר שלו. על כל רכישה שנעשית מהלינק המקודד הזה היוצר מקבל עמלה קטנה, שלא משפיעה בשום צורה על המחיר הסופי אותו תשלמו.

בפשטות? אם החלטת לסגור בית מלון עליו המלצתי, לרכוש מוצר או המלצה שפרסמתי, זו הדרך הכי פשוטה לפרגן ולתמוך בתוכן החינמי שאני יוצרת כאן ובאינסטגרם – בלי שום טרחה מצידך :)

גם אם החלטת לסגור מלון אחר, או להזמין מוצר אחר – ועשית זאת דרך הלינק שלי, העמלה עדיין תחשב.
אגב, שזה לרגע לא יגרום לך לחשוב שאני מפרסמת דברים רק כדי להרוויח מהם! כל המלצה ומוצר נבחרים בקפידה, ואני מפרסמת אך ורק מוצרים שהייתי מזמינה בעצמי, או כאלה שניסיתי בעצמי.

אז בפעם הבאה שבא לך להזמין חופשה או פריט מסוים – אם זה יהיה דרך אחד הלינקים שלי,

זה יהיה מדהים!