07.05.22

בראנץ׳ במסעדת וייס, תל אביב

לא מדובר בפעם הראשונה שלי במסעדה המיוחדת הזו והביקור הקודם רק השאיר טעם של עוד. הפעם הלכתי לבדוק את תפריט הבראנץ׳ של מסעדת וייס,
לא מדובר בפעם הראשונה שלי במסעדה המיוחדת הזו והביקור הקודם רק השאיר טעם של עוד. הפעם הלכתי לבדוק את תפריט הבראנץ׳ של מסעדת וייס, ואגיד רק דבר אחד בנושא – ממש לא מדובר בבראנץ׳ הבנאלי שכולנו מכירים.

07.05.22

ארוחת הבוקר במסעדת וייס
סלט אנדיב
סשימי דג ים ומלון
קטנות למרכז השולחן
העיקריות
ספגטיני זוקיני
תפריט הבראנץ׳
בפעם הראשונה בה ביקרתי במסעדת וייס, נשארתי די המומה בסיום הארוחה. השימוש בחומרי הגלם, טכניקות הבישול המפתיעות וחיבורי הטעמים החדשניים השאירו טעם של עוד, וברגע שנפתח תפריט הבראנץ׳ של המסעדה היה לי ברור שאני חייבת לבדוק אותו.
ארוחת הבראנץ׳ פועלת כך: מספר מנות פתיחה קטנות ומנה עיקרית גדולה. מחיר הארוחה נקבע על פי המנה העיקרית, שמחיריה נעים בטווח של 98-132 שקלים לאדם. המנות העיקריות מעט החווירו לעומת הפתיחות הנפלאות, יתכן ומדובר בבחירת מנות לא מוצלחת שלנו, אבל בוייס כמו בוייס – תמיד טעים.
אכלנו:
קטנות
עגבניות שרי, ויניגרט טרגון וקצף גבינה גלילית.
סלט אנדיב עם נקטרינות צלויות וגבינת עומר (מהמם!)
סשימי דג לבן עם מלון
צנון מוחמץ וכוסברה
טחינת שקדים
חמאה חומה מוקצפת (וואו)
קרם גבינת עיזים ואריסה דובדבן (מטריפה ברמות)
וריבת כרוב שבא לי לאכול צלחת שלמה ממנה.
העיקריות שנבחרו
בורקס שרימפס עם ביצה רכה ובצל מוחמץ – האם יש טעים כמו בורקס? האם יש טעים כמו בורקס עם שרימפס?
ספגטיני זוקיני בחמאת שקדים – עם ציר ירקות ופלפל שחור, שמרגיש כמו מנת הפסטה הכי מושחתת בעולם.

פוסט עם לינקים ריווחיים - מה זה אומר?

היי לך! האמת? אני ממש שמחה שלחצת על הכפתור הזה. חשוב לי להיות שקופה עם הקוראים והקוראות שלי, ומעבר לסימון התכנים שאני יוצרת – חשוב לי להסביר לך מה זה אומר :)

אז לינק ריווחי (או Affiliate באנגלית) הוא לינק שמקודד עם משתמש המזוהה עם היוצר שלו. על כל רכישה שנעשית מהלינק המקודד הזה היוצר מקבל עמלה קטנה, שלא משפיעה בשום צורה על המחיר הסופי אותו תשלמו.

בפשטות? אם החלטת לסגור בית מלון עליו המלצתי, לרכוש מוצר או המלצה שפרסמתי, זו הדרך הכי פשוטה לפרגן ולתמוך בתוכן החינמי שאני יוצרת כאן ובאינסטגרם – בלי שום טרחה מצידך :)

גם אם החלטת לסגור מלון אחר, או להזמין מוצר אחר – ועשית זאת דרך הלינק שלי, העמלה עדיין תחשב.
אגב, שזה לרגע לא יגרום לך לחשוב שאני מפרסמת דברים רק כדי להרוויח מהם! כל המלצה ומוצר נבחרים בקפידה, ואני מפרסמת אך ורק מוצרים שהייתי מזמינה בעצמי, או כאלה שניסיתי בעצמי.

אז בפעם הבאה שבא לך להזמין חופשה או פריט מסוים – אם זה יהיה דרך אחד הלינקים שלי,

זה יהיה מדהים!