כלי קרמיקה: הפריט הבא שתקני הביתה

כשהעולם הולך ונהיה מתועש, נדמה כי הצרכנים דווקא מחפשים אחר אמנים היוצרים יצירות ייחודיות שלא מגיעות מפס ייצור אימתני כגון איקאה. אספתי עבורך את כל הדוגמאות לכלי קרמיקה מהממים- והם ממש לא נראים כמו אלה שהיו בבית של סבתא.

אני טוענת שהעידן של היום מתחלק לשני מוקדים, מנוגדים אך גם משלימים זה את זה. מצד אחד בעקבות הגלובליזציה כל אחד יכול לשים את ידו על פריט אספנים בחנות יד שנייה שנמצאת אי שם מעבר לים התיכון, הזמנה של פריטים מסין היא דבר שבשגרה ויותר ויותר רשתות אופנה גדולות מגיעות ותוקעות יתד בארץ הקודש.

במקביל לכל שיאי הצרכנות הללו, קיימת תחושה של רוויה, של מיצוי מכל החומריות המיותרת הזו, וקיימת חזרה לחיפוש אחר מקורות פשוטים יותר. אם באופנה- עלייה מטאורית בבגדי ססטיינבלס, בדים פשוטים וקלים למחזור כמו פשתן או כותנה, הקאמבק הענק של הניוד בין כל צבעי הנאון (תודה קימי) וגם הרצון בייחודיות- נכון, זארה בארון זה מושלם, אבל פיס במהדורה מוגבלת זה אפילו יותר מושלם.

Photo: em-street style

אני מאמינה שכל זה מתנקז לא רק לאופנה, אלא לכל תחום שקשור בעיצוב, ובעיצוב הבית בפרט. אוכלוסייה העולם שבעה מאיקאה, ויש התעוררות ופתיחות מחשבתית לגבי מעצבים ואמנים עצמאיים. גם מצידם הגיע גל של שינוי, ואם חשקת בפריט קוסטום מייד הוא לגמרי בר השגה, בעקבות ירידה במחירי הייצור בשל חומרי גלם זולים יותר למשל.

אחד הטרנדים היפים והקלים יותר ליישום בעיני הוא כלי קרמיקה. אל תטעו, לא מדובר בכדי ענק בצבע טרקוטה, אלא בכלים מינימליסטים, צבעוניים ומודרניים, שישמחו להצטרף למדף השומם ליד הממיר כשבתוכם פרחים צבעוניים, או כקעריות קטנות שיכילו את התכשיטים שלך. אלו הפייבוריטים שלי:

x221650006-11547465186_1
משלוח עד הבית. Anthropologie ל Terminal X
x259460006-31552818311
Anthropologie ל Terminal X
image 4
אני כבר התמכרתי. Brian Giniewski
image 5
והוא עושה משלוחים לארץ Brian Giniewski
StudioYF
מתאים להכל Franca
ממתקים Studio Arhoj
בהצלחה לבחור Studio Arhoj

נהנית? זה הזמן לשתף עם חבריך

אהבת את הפוסט?
הנה עוד כמה מומלצים

מסעדות מומלצות בלונדון: המקומות שעדיין לא הציפו את אינסטגרם

כשסגרנו טיסה ללונדון, היה לנו ברור שזו הולכת להיות חוויה קולינרית משכמה ומעלה. החלק הכי מפתיע היה שהגענו לרוב המקומות בהם אכלנו ממש במקרה, ואף אחד מהם לא הצליח לאכזב. קבלו את המדריך המלא למקומות הכי טעימים בלונדון, שאינסטגרם עוד לא גילה

להמשך הפוסט>>
טיפים לטיסות וטיולים

הטעויות מהן למדתי על טיסות משולבות בקונקשן (עצירת ביניים)

עשיתי את כל הטעויות שקשורות בטיסה עם קונקשן: פספוס טיסה פה, זמן מינימלי וחציית שדה תעופה בריצה שם, וגם רביצה של שעות על חוף ים בהמתנה (ספויילר: זה לא היה כיף בכלל), זו ההזדמנות שלכם ללמוד מהטעויות שלי, ואפילו לצאת מורווחים (ולא רק כלכלית).

להמשך הפוסט>>
סגירת תפריט