23.04.22

כמו באיטליה: מסעדת כפרה מיו, תל אביב

אחד החשקים הגדולים ביותר שלי הוא לפסטה טובה עם רוטב שעוטף אותה היטב. ״מפגש אושר״ הומר במהלך ערבי הקורונה למסעדה איטלקית, הקונספט תפס, ו״כפרה
אחד החשקים הגדולים ביותר שלי הוא לפסטה טובה עם רוטב שעוטף אותה היטב. ״מפגש אושר״ הומר במהלך ערבי הקורונה למסעדה איטלקית, הקונספט תפס, ו״כפרה מיו״ הפכה לאחד המקומות המוכרים בעיר שיגרמו לכם להרגיש כמו בארץ המגף.

23.04.22

הקורונה גרמה לכולנו ללמוד להתאים את עצמנו, וכך עשה השף בנצי ארבל, הבעלים של מפגש אושר. במהלך היום מציע המפגש חומוס, פיתות, סביח, ופלאפל, ואז הגיעה הקורונה. השף שלמד קולינריה באיטליה עשה סדנת פסטה בזום לחברים, ואז הבין כמה התגעגע ללישה של קמח וביצים יחדיו.
במקביל, צרכי החברה השתנו: אם מפגש האושר סיפק ארוחה מהירה במהלך שעות הצהריים המוקדמות לכל עובדי המשרדים, הקורונה טרפה את הקלפים והפכה את עולם המסעדנות לכזה שמספק אסקפיזם מחיי היום יום. הליכה למסעדה הפכה לאירוע שמצפים ומחכים לבואו, הפסקה קלה משגרת הקורונה.
במהלך היום עד לשעה 16:00 פעל המפגש במתכונתו הרגילה, ומשעה 17:00 מפות משובצות קישטו את השולחנות והמפגש שינה פניו למסעדה איטלקית שלא תבייש אף מאמא איטלקית. עם הזמן הקונספט תפס, כפרה מיו עברה לקדמת הבמה, וכיום פועלת החל משעות הצהריים המוקדמות.
ביום יום שלי (ושל אמיר בן זוגי) אנחנו לא ממש אוכלים פסטות. אני כמעט ולא מכינה אותן בבית, ואנחנו בקושי מזמינים אותן במסעדות. פעם ב.. הדודא מתעוררת, והחשק לפסטה חמה עם רוטב קרמי ומלא פרמז׳ן עושה את שלה. הפעם הייתה זו כפרה מיו שהצליחה להפתיע אותי בענק, עם פסטות ממש כמו בטורטרייה איטלקית, ורטבים עשויים היטב ולא כבדים מידי.

אכלנו

סלט ספגטי זוקיני טרי – עם רוקט, סלסת אנשובי, שום, פרמז׳ן, ומלאא לימון: חמוץ חמוץ אבל כזה שבאא לך עוד ממנו. התחלה קלילה לארוחה מלאה בפחמימות.
אמטריציאנה – פסטה על בסיס רוטב עגבניות, שום, מרווה, ובייקון. הפסטה טרייה בטירוף ועשויה במידה מדויקת. רוטב מתקתק ועשיר בטעמים.
אל לימונה – פסטה ברוטב על בסיס חמאה, לימון, פטרוזיליה, בתוספת פרמז׳ן ופירורי לחם קריספים. מנה מדויקת למי שחובב פסטות על בסיס שמנת אבל לא רוצה לסיים את הערב בתחושת כבדות. רוטב קליל עם טעמים עשירים – פשוט מעולה!

כפרה מיו: קינג ג׳ורג׳ 105, תל אביב

פוסט עם לינקים ריווחיים - מה זה אומר?

היי לך! האמת? אני ממש שמחה שלחצת על הכפתור הזה. חשוב לי להיות שקופה עם הקוראים והקוראות שלי, ומעבר לסימון התכנים שאני יוצרת – חשוב לי להסביר לך מה זה אומר :)

אז לינק ריווחי (או Affiliate באנגלית) הוא לינק שמקודד עם משתמש המזוהה עם היוצר שלו. על כל רכישה שנעשית מהלינק המקודד הזה היוצר מקבל עמלה קטנה, שלא משפיעה בשום צורה על המחיר הסופי אותו תשלמו.

בפשטות? אם החלטת לסגור בית מלון עליו המלצתי, לרכוש מוצר או המלצה שפרסמתי, זו הדרך הכי פשוטה לפרגן ולתמוך בתוכן החינמי שאני יוצרת כאן ובאינסטגרם – בלי שום טרחה מצידך :)

גם אם החלטת לסגור מלון אחר, או להזמין מוצר אחר – ועשית זאת דרך הלינק שלי, העמלה עדיין תחשב.
אגב, שזה לרגע לא יגרום לך לחשוב שאני מפרסמת דברים רק כדי להרוויח מהם! כל המלצה ומוצר נבחרים בקפידה, ואני מפרסמת אך ורק מוצרים שהייתי מזמינה בעצמי, או כאלה שניסיתי בעצמי.

אז בפעם הבאה שבא לך להזמין חופשה או פריט מסוים – אם זה יהיה דרך אחד הלינקים שלי,

זה יהיה מדהים!