מתכוננים לקיץ, חלק ג': התכשיטים עם הבלינג הנכון לקיץ

הקיץ הוא ללא ספק שעתם היפה של התכשיטים, אחרי הפרידה המשמחת מהסוודרים והמעילים. העונה הם מגיעים בחידושים מדליקים ונוסטלגיים במיוחד, וכמובן שדאגתי לפרט על כל טרנד וטרנד 😊

אז אחרי שפורסמו כבר שתי כתבות שיכינו אתכן טוב טוב לקיץ (התיקים שיסדרו אותך לעונה והכובעים הכי טרנדים לקיץ הקרוב), הגיע הזמן לדבר על מגירת התכשיטים! 

בעוד שבחורף אני נמנעת מלהעמיס על עצמי תכשיטים, בקיץ המצב מתהפך. הסוודרים הכבדים מתחלפים בצווארוני V מחמיאים, וזו העונה המושלמת להתקשט בתכשיטים מכל הסוגים. בנוסף לטרנד הצדפים (החרוש אך המתבקש) שחוזר בכל קיץ, הפעם מתחזקים כמה טרנדים בניחוח וינטג'י במיוחד, והצדפים המוכרים מקבלים טוויסט מרענן. אלו הטרנדים הכי חמים לעונה הלוהטת:

פירות

דובדבנים, אשכולות ענבים, וכן- גם תפוזים! עושים את דרכם מהצלחת ישירות לתנוכי האוזניים. מדובר בעגילים עם חרוזי פלסטיק, ממש כמו אלה שהיו לנו כשהיינו קטנות, שמצטוותים באופן נהדר ללוק קולור-בלוקי צבעוני במיוחד, שמלה לבנה או סתם מכופתרת וג'ינס. הם מבטיחים להעלות חיוך לכל מי שיראה אותם, יקלילו כל לוק רציני, ויעזרו עם החשקים למשהו מתוק- מבלי לעבור דרך הקיבה.

מדובר בטרנד הכי מתוק שנצפה לאחרונה. 4.5 ש"ח לחיוך תמידי. Ali express
5 שקלים והם שלכן. Ali express
אסוס בגרסת הפנינה. 36 ש"ח, Asos
ויש גם בורוד. 27 ש"ח, Asos
27 ש"ח, Asos

יאללה ידיים

כמו הפירות גם כאן מדובר בטרנד בהתהוות, ואחרי שלל תכשיטי החמסות והעיניים שהפציעו בכל פינה, העונה הולך ומתחדד טרנד שכולו תליוני ידיים- בין אם בעגילים, שרשראות, או צמידים, ידיים קטנטנות מזהב או אבני חן הולכות להיות הדבר הבא. ותזכרו אצל מי קראתם על זה קודם 😉

Photo: Instagram
Photo: Instagram
6 ש"ח, Ali express
14 ש"ח, Ali express
10 ש"ח, Ali express
ליצירתיות ביננו- פשוט להשחיל על שרשרת אהובה. 13 ש"ח, Ali express

פנינים, קצת אחרות

אחרי טרנד סיכות השיער עמוסות הפנינים, הפעם הן מצוותות למגירה התכשיטים: תשכחו משרשראות הפנינים המסורתיות- הפנינים עושות קאמבק אדיר, והפעם בצורה מעט שונה: תכירו את פניני הבארוק. מדובר בפנינה לא מעובדת, בצורתה הטבעית, מה שמקנה לה מראה פראי ולא מלוטש. לפעמים הן מגיעות מעוטרות באבנים, אבל כך או כך- הן בהחלט יוסיפו וייב לא מתאמץ לכל לוק פשוט.

שמה עין: בגזרת העגילים התאהבתי במותג timeless pearly שפריט הדגל שלו הם עגילים לא סימטריים מעוטרים בתליונים שונים ומיוחדים. הפריטים שלהם לא מאוד זולים אבל משדרים וייב ויטנג'י הורס, ולכן הצלחתי למצוא עבורכן את הגרסה הזולה יותר- באלי אקספרס כמובן.

עוד על הכוונת: אחרי שרשראות אותיות הבמבוק של המותג סלין שהשתלטו על כל פינה ברשת, עכשיו זה תור הזהב של שרשראות אות- עשויות פנינים כמובן.

timeless pearly
ממתקים. timeless pearly
45 ש"ח,Asos
10-20 ש"ח, Ali express
43 ש"ח, Ali express
20 ש"ח (לשתי השרשראות), Ali express
15 ש"ח, Ali express
40 ש"ח, Ali express
46 ש"ח, Ali express
23 ש"ח, Ali express
28 ש"ח, Ali express
30 ש"ח, Ali express
449 ש"ח, Shuzi Jewelry
229 ש"ח, Shuzi Jewelry
89 ש"ח, zara
1856207303_1_1_1
99 ש"ח, zara

אי אפשר בלי הצדפים

שרשראות הצ'וקר והצמידים עמוסי הצדפים ממשיכים לעוד עונה, ומשתדרגים בתוספת שולי זהב לצדפים, צורות שונות ומשונות, ובמקביל אליהם גם שרשראות T משולבות פנינים ומתכות, שמסתיימות בתליון של קורל/פנינה.

7-12 ש"ח, Ali express
8-12 ש"ח, Ali express
15-35 ש"ח, Ali express

רכשת פריט מהרשימה שאהבת? ספרי לי! התאכזבת מההמלצה שלי? חשוב לי לדעת מכך, כדי שאוכל לתקן/לעדכן את הכתבה 🙂

נהנית? זה הזמן לשתף עם חבריך

אהבת את הפוסט?
הנה עוד כמה מומלצים

סגירת תפריט