30.04.22

מסעדת לוקס, חיפה

מדובר באחת המסעדות המדוברות בחיפה, אז מי אני שלא אבדוק אותה בעת ביקור בעיר?
מדובר באחת המסעדות המדוברות בחיפה, אז מי אני שלא אבדוק אותה בעת ביקור בעיר?

30.04.22

נדירות הפעמים שאני מגיעה לחיפה. כל כך נדירות, עד שכשהיה לי יום חופשי ישר כתבתי לחברתי שלי פארי (מלכת היקבים בשבילכם) – חיפאית בוריד ופודית רצינית. ״אני באה ליום בחיפה, קחי אותי לאן שאת רוצה״ אמרתי לה. אחרי סיבוב בעיר תחתית התיישבנו לארוחת ערב במסעדת לאקס, מסעדה שהבאזז סביבה היה גדול במיוחד.
המסעדה עושה פיוז׳ן בין מטבח אירופאי קלאסי לישראלי-ערבי, ומגישה מגוון רחב של מנות לקטנים ולגדולים. לתחושתי היו חסרים מעט דיוקים באוכל, אבל השירות היה נהדר והייתה תחושה אמיתית של הכנסת אורחים.
אכלנו:
אספרגוס עם לאבאנה ופרמז׳ן – שילוב שלא חשבתי שיעבוד אבל היה מעולה
פוקאצ׳ה עם טחינה, ממרח פלפלים, וזיתים – יש לציין כי ממרח הפלפלים החריפים היה ממש חריף
״קובנייה״ טונה – עם אפונה, רסק עגבניות חריף, לאבאנה, שמן זית ולימון. המנה הגיעה כפי שצולמה, ושנייה לאחר מכן המלצר ״ביעבס״ אותה במשך זמן לא קצר עם שתי כפות. השואו הזה הרגיש לי מיותר, היה ניתן פשוט לציין שצריך לערבב את המנה היטב. חוץ מהפרט הזה – הטעמים היו מעולים. האפונה הייתה בול במקום, הלאבאנה נתנה חמיצות מעולה.
קוקי סאן ז׳אק עם רוטב חמאת מרווה – מנה קלאסית ברוטב מלא בחמאה ומרווה.
מחבת פירות ים – פירות הים היו מאוד טריים אם כי מדובר במנה הכי חלשה של הערב.
לילות בירות – קינוח פינוק שקיבלנו על חשבון הבית. אני לא חובבת מי ורדים אבל מדובר בקינוח מעולה!

פוסט עם לינקים ריווחיים - מה זה אומר?

היי לך! האמת? אני ממש שמחה שלחצת על הכפתור הזה. חשוב לי להיות שקופה עם הקוראים והקוראות שלי, ומעבר לסימון התכנים שאני יוצרת – חשוב לי להסביר לך מה זה אומר :)

אז לינק ריווחי (או Affiliate באנגלית) הוא לינק שמקודד עם משתמש המזוהה עם היוצר שלו. על כל רכישה שנעשית מהלינק המקודד הזה היוצר מקבל עמלה קטנה, שלא משפיעה בשום צורה על המחיר הסופי אותו תשלמו.

בפשטות? אם החלטת לסגור בית מלון עליו המלצתי, לרכוש מוצר או המלצה שפרסמתי, זו הדרך הכי פשוטה לפרגן ולתמוך בתוכן החינמי שאני יוצרת כאן ובאינסטגרם – בלי שום טרחה מצידך :)

גם אם החלטת לסגור מלון אחר, או להזמין מוצר אחר – ועשית זאת דרך הלינק שלי, העמלה עדיין תחשב.
אגב, שזה לרגע לא יגרום לך לחשוב שאני מפרסמת דברים רק כדי להרוויח מהם! כל המלצה ומוצר נבחרים בקפידה, ואני מפרסמת אך ורק מוצרים שהייתי מזמינה בעצמי, או כאלה שניסיתי בעצמי.

אז בפעם הבאה שבא לך להזמין חופשה או פריט מסוים – אם זה יהיה דרך אחד הלינקים שלי,

זה יהיה מדהים!