21.05.22

סשימי מוסר ים עם שומר, גרידת לימון, וסומאק

שומר הוא אחד הירקות האהובים עליי ועל אמיר, ואם אתם מכירים אותו רק בתוך סלט ״ביש-באש״ מדובר במחדל חמור. את הסשימי הזה הרכבתי באלתור
שומר הוא אחד הירקות האהובים עליי ועל אמיר, ואם אתם מכירים אותו רק בתוך סלט ״ביש-באש״ מדובר במחדל חמור. את הסשימי הזה הרכבתי באלתור מירקות שנשארו בבית, והוא הפך לאחד הכוכבים שלנו. הוא טרי, חמצמץ, ואין אחד שלא עף עליו.

21.05.22

אני מטורפת על מתכוני סשימי שמשלבים ירקות, והמתכון הזה נולד תוך כדי אלתור מוחלט. מוסר ים הוא דג מאוד גמיש וטעמו עדין – לכן מתאים למגוון רחב של שידוכים, בין אם מדובר בסשימי, סביצ׳ה, או קרפצ׳יו. הפעם השידוך עם השומר הצליח להוציא ממנו המון טעמים מתקתקים (למרבה ההפתעה), וכל המנה מרגישה כמו קיץ ביוון, אבל בצלחת.
לסשימי:
200 גרם פילה מוסר ים נקי מעור ועצמות
שומר פרוס לפרוסות דקיקות
רבע בצל סגול פרוס לפרוסות דקיקות
גרידה מלימון אחד
פלפל ירוק חריף לפי הטעם
שמן זית
מיץ מחצי לימון
מלח גס
פלפל שחור
סומאק
ההכנה במקרה הזה מאוד קלה, כי את כל התיבול מרכיבים על גבי הדג. נסדר את הדג על צלחת ההגשה שלנו, נזלף שמן זית בנדיבות, נוסיף חצי מגרידת הלימון ונסדר את השומר, הבצל הסגול, והפלפל הירוק החריף. נזלף מעל הכל מיץ מחצי לימון, נוסיף את החצי השני של גרידת הלימון, ונפזר מלח גס ופלפל.

פוסט עם לינקים ריווחיים - מה זה אומר?

היי לך! האמת? אני ממש שמחה שלחצת על הכפתור הזה. חשוב לי להיות שקופה עם הקוראים והקוראות שלי, ומעבר לסימון התכנים שאני יוצרת – חשוב לי להסביר לך מה זה אומר :)

אז לינק ריווחי (או Affiliate באנגלית) הוא לינק שמקודד עם משתמש המזוהה עם היוצר שלו. על כל רכישה שנעשית מהלינק המקודד הזה היוצר מקבל עמלה קטנה, שלא משפיעה בשום צורה על המחיר הסופי אותו תשלמו.

בפשטות? אם החלטת לסגור בית מלון עליו המלצתי, לרכוש מוצר או המלצה שפרסמתי, זו הדרך הכי פשוטה לפרגן ולתמוך בתוכן החינמי שאני יוצרת כאן ובאינסטגרם – בלי שום טרחה מצידך :)

גם אם החלטת לסגור מלון אחר, או להזמין מוצר אחר – ועשית זאת דרך הלינק שלי, העמלה עדיין תחשב.
אגב, שזה לרגע לא יגרום לך לחשוב שאני מפרסמת דברים רק כדי להרוויח מהם! כל המלצה ומוצר נבחרים בקפידה, ואני מפרסמת אך ורק מוצרים שהייתי מזמינה בעצמי, או כאלה שניסיתי בעצמי.

אז בפעם הבאה שבא לך להזמין חופשה או פריט מסוים – אם זה יהיה דרך אחד הלינקים שלי,

זה יהיה מדהים!