עשו זאת בעצמכם: עגילי חישוק קיצים בשילוב תליונים

האקססוריז תופסים את קדמת הבמה בעונה החמה, ואני לא רואה סיבה למה שלא תכיני אותם בעצמך. המדריך המלא עבור העגילים שיסובבו לכולם את הראש

אם יש סוג אחד של תכשיטים שאני תמיד הולכת איתו, זה עגילים. ההתמכרות לפירסינגים למיניהם מגיל צעיר לא שכחה, ואהובים עליי במיוחד הם העגילים המאוד מאוד עדינים- או המאוד מאוד דרמטיים. הקיץ דווקא תפסו אותי עגילים של מותג צרפתי עליו כבר כתבתי בפוסט שמסכם את התכשיטים הכי חמים לעונה. תג מחיר גבוהה ומינוס בבנק גרמו לנורה שמעל הראש שלי להדלק- ולהבין שאני יכולה להכין אותם לבד, וגם אתן!

חומרים:

  • עגילי חישוק שנסגרים בצורה מלאה (הגדולים יותר הם זוג שהזמנתי מהסייל באסוס ופשוט הוצאתי את החלק שהיה תלוי, הקטנים יותר מאלי אקספרס, הייתי מופתעת מכמה שהאיכות שלהם טובה! קישור כאן)
  • קאטר לתכשיטים
  • פלאייר לתכשיטים (רצוי שניים)
  • חרוזים, תליונים משרשראות ישנות, צדפים- הכל הולך
  • טבעות חיבור (שימו לב לגודל- לקנות 2 מ"מ יותר מהקוטר של העגיל)
  • פתיל תכשיטנות (במקרה שלי השתמשתי בגולדפילד, חצי מטר יספיק לפרוייקט הזה)
  • סיכות עם קצה שטוח- אופציונלי, רצוי אורך 2 ס"מ (לי לא היו בהישג יד, אסביר לכן בדוגמאות איך אפשר להסתדר בלעדיהן)
אפשר להשתמש בעגילי חישוק ישנים, בכאלה שניתן לפרק, או לקנות חדשים.
כלי עבודה עיקריים: פלאייר, קאטר, פתיל, סיכות תכשיטנות, וחישוקים.

את כל החומרים ניתן להשיג בחנויות התכשטנות הנמצאות ברחוב החשמל פינת אלנבי בתל אביב, חלק מהדברים כבר היו לי (פעם היה לי עסק לתכשיטים) וחלק מהחומרים רכשתי באלי אקספרס (סתם כי לא מצאתי זמן לנסוע לתל אביב)

תליון פנינת בארוק מכאן / חרוזי פנינה טבעית קטנה מכאן / "דונאט" אבן חן מכאן / חרוזי אלמוג מכאן

התהליך מאוד מאוד פשוט, שכן מדובר בחיבור של הטבעות חיבור לתליון/יצירת התליון מחרוז רגיל.

ניתן להשתמש בסיכות מיוחדות בעלות קצה שטוח, לי היו כאלה בעלות קצה השחלה. שיטחתי את הקצה כך שלא יבלוט, השלחתי את החרוז ואת הקצה השני ליפפתי עם הפלאייר בצורת לולאה, ואז מסביב את השארית. את אותו התהליך ניתן לעשות באמצעות הפתיל.

עבור חישוק הפנינים מדדתי בצורה גסה את הגודל של החישוק (הפנינים מגיעות מושחלות על חוט מה שמקל על כך), והשחלתי את אותה כמות פנינים על הפתיל. את הקצוות ליפפתי זה מעל זה והידקתי באמצעות הפלאייר.

נהנית? זה הזמן לשתף עם חבריך

אהבת את הפוסט?
הנה עוד כמה מומלצים

סגירת תפריט