לקנות אונליין ולהרוויח כסף חזרה: הכל על האתר הגאוני שנקרא cashback

האמת, כשרק נתקלתי בהם לראשונה הייתי די סקפטית. למה שיחזירו לי כסף על קניות? אז מסתבר שזה לא כזה תמוה ומדובר בשירות שקיים בכל העולם, והגיע באיחור אופנתי (כרגיל) לארץ הקודש. כניסה לאתר לפני הזמנת הרכישה הבאה שלך מבטיחה לך עד כ10% חזרה. הסכום נצבר בחשבון קאשבאק האישי וניתן למשיכה ברגע שהצטבר סכום של 100 שקלים (תאמינו לי שמגיעים לשם מהר מאוד).

העולם היום מתנהל דרך קניות מקוונות- זו עובדה. לאט לאט יותר ויותר אתרי צרכות מקוונים נפתחים, והצרכן הישראלי נחשף ונפתח אליהם באינספור דרכים.

אז איך זה עובד?

Asos, Ali express, Ebay, Booking, Hotels.com, Cult Beauty– אלו רק חלק מהשמות הגדולים שנכללים באתר המופלא הזה. אין אותיות קטנות, אין קאצ'ים, וזה למעשה מאוד פשוט: מעצם העובדה שהאתר של קאשבאק מפנה את המשתמש לאתר קניות ספציפי, הם מקבלים על כך עמלה. חלק מהעמלה הזו הם מחזירים אלינו- הקונים. מה יוצא לזה מאתרי הקניות? שימור משתמשים קיימים וחשיפה למשתמשים חדשים.

למה זה כדאי?

זה חינם, ומדובר בקניות שסביר להניח שבכל מקרה תעשו. בתור מישהו שמכורה באופן קשה להזמנות מasos, זה היה די נחמד לראות איך הכסף שלי חוזר אליי בדרך זו או אחרת. השירות שלהם קל ונעים, פשוט קליק על האתר בו אתם רוצים לרכוש (מתוך האתר של קאשבק)- והעמלה תתעדכן אוטומטית בחשבונכם. כשמדובר בהזמנה של חופשה לקיץ למשל (משהו שאני מאוד מקווה שתעשו בזמן הקרוב!) תוכלו להחזיר לכם כמה מאות (!) שקלים.

שכנעת אותי! מה עכשיו?

כל מה שצריך לעשות זה להרשם בלינק הזה, דרכו תקבלו 10 שקלים ראשונים במתנה לחשבון הcashback שלכם. פשוט לזכור להכנס אליו לפני שאתם מזמינים משהו. קיימת גם אפליקציה שניתן להתקין על הדסקטופ שבכלל עושה חיים קלים. הזמנות גדולות יותר= יותר כסף חזרה, ותאמינו לי שתשמחו לקבל את ה4% האלה כשבכל מקרה תזמינו את המלון לחופשה הבאה שלכם דרך Booking 😊

הכנתי עבורכם רשימה של כל המותגים הכי שווים דרכם ניתן לצבור החזר, מסודרים לפי קטגוריות ואחוזי החזר. כמובן שיש עוד המון אתרים איתם cashback עובדים, אלו ההיילייטים מבחינתי. תהנו!

נהנית? זה הזמן לשתף עם חבריך

אהבת את הפוסט?
הנה עוד כמה מומלצים

סגירת תפריט