אני יושבת לכתוב את החלק הזה בבלוג כבר בפעם החמישית בערך. הקושי שבלספר על עצמך  ולנסות לתאר את עצמך בכמה שורות בודדות הוא עצום! הבלוג הזה מתבשל אצלי בראש כבר קרוב לשלוש שנים, וסוף סוף החלטתי ללכת על זה, ובגדול.

אני אני ניצן גפן, ומאז שאני זוכרת את עצמי תמיד הייתה לי משיכה אדירה לכל מה שקשור באסתטיקה. כשהייתי קטנה והיו שואלים אותי "מה תרצי להיות כשתהיי גדולה?" התשובות התחלפו בין מעצבת אופנה, מעצבת פנים, ואמנית (ומידי פעם וטרינרית, אבל זה כבר לגלגול אחר). בסופו של דבר לא התרחקתי מידי מהציפיות של עצמי, והתחלתי ללמוד בשנקר תואר ראשון בתקשורת חזותית.

האהבה לטיולים בעולם התעוררה איפשהו בין גיל 16 לתקופה של לפני הצבא, אחרי שלושה חודשים בארצות הברית כשליחה מטעם הסוכנות היהודית ותנועת הצופים, שם הבנתי כמה אני אוהבת לטייל ולחקור מקומות חדשים. לאחר הצבא טיול של חודשיים בתאילנד ובפיליפינים היה כל מה שאני צריכה כדי להבין שהתפוח לא נפל רחוק מהעץ, וכמו ההורים שלי- טיולים בעולם הפכו לחלק גדול מחיי. שלושה חודשים אחרי הטיול הגדול-קטן שלי, כבר מצאתי את עצמי על מטוס בדרך לעבודה ביוון מטעם אל על, מדינה ששמור לה מקום מיוחד אצלי בלב.

עם התואר האינטנסיבי כמות הטיולים כמובן הצטמצמה משמעותית, אבל לחלוטין הפכה איכותית יותר. כל יעד נחקר היטב טרם הנסיעה, במטרה להפיק את המרב, והפן העיצובי התחיל להיות משמעותי יותר במהלך נסיעותיי ובחיי היומיום.

הבלוג הוא מעין תמהיל בין עיצוב, אופנה, טיולים, וקצת ביוטי (תחום שנחשפתי אליו ממש לאחרונה), ובגדול ניסיון ליצוק את כל מה שמתחולל אצלי בראש- העריכה שלי, לתוך דפים דיגיטליים.

מקווה שתהנו מהמסע הזה כמוני 😊

ניצן

כבר ביקרתם בעמוד האינסטגרם שלי?
  • the smile when you hear that your food is ready🙈🥐
-
אני לא ממש טובה בלהצטלם. תמיד התביישתי מהמצלמה, עוד כשהייתי קטנה. למזלי בורכתי בחברה מוכשרת במיוחד, ובעיקר- כזו שלא מוותרת, שבמשך קרוב ל-7 דקות צעקה עליי "תיהי טבעית! תיהי טבעית!" כי הפריים ישב לה טוב בעין. ואז הגיע האוכל, והתוצאה לפניכם: יצאתי טבעית😂
-
רותם אני אוהבת אותך ואספוג כמה צעקות שצריך כי רק איתך אני יוצאת יפה בתמונות! @rotemadoram
-
דרך אגב, זה אחד המקומות השווים בשוק מחנה יהודה! מגישים קוראסונים במילויים מתוקים/ מלוחים, התמונה לא ממחישה כמה טעים זה היה! תשמרו מהר: la cornerie
  • (עברית למטה) if someone would have asked me where is the place i would like to live and work for almost a year, Greece wouldn't be at the top of my list. but here i am, mistaking (what else) and feeling extremely lucky I've got the chance to live and travel in an incredible country, that feels like my second home. see you soon, I've missed you honey❤ -
אם מישהו היה שואל אותי מה היעד בו ארצה לגור ולעבוד קרוב לשנה, כנראה שיוון (ורודוס בפרט) לא היו בטופ של הרשימה שלי. למזלי, שוב טעיתי (נו מה) וגיליתי מדינה מדהימה ומגוונת שכבר הפכה עבורי לבית שני. ככה זה, המקומות הכי פחות צפויים הם המדהימים מכולם :)
נתראה בקרוב יוון, התגעגעתי אלייך! ❤
  • אמיר כבר מודע לאובססיית הכובעים שלי, ובאחת השיחות שלנו על קונסטלציית האריזה לטיסה הקרבה ובאה, הוא שאל: "רגע, כמה כובעים את מתכוונת להביא?" ואני עניתי בתשובה "כמה שיותר!" שנינו צחקנו בקול ואני חשבתי לעצמי בלב: 'נראה לי שהוא לא הבין שהתשובה שלי הייתה רצינית' 🙈
-
נ.ב: 
1. אני מאשימה פה את @yuvalkaspit שחיזקה את האהבה הישנה לאיסוף כפייתי של כובעים
 2. איך לעזאזל אני אורזת אותם מבלי שיהרסו?😭
3. אם לכן חסרים כובעים בחיים, יש לינק בביו לפוסט בבלוג עם מציאות שוות במיוחד😍
  • (עברית למטה) The magical Fiskardo located at the northern part of Kefalonia. The best part of it is the fact you can get there by a boat tour from Lefkada as well! 🇬🇷 -
בגדול ראיתי את השביל הזה ולא יכולתי שלא להצטלם בו. אתם רואים תמונה בפאוז מושלם של סיבוב, אבל מה שאתם לא רואים זה את הפרצוף המבוהל שלי למשמע סבתא יווניה שצעקה עליי בקולי קולות 🙈 באמת שלא ניסיתי להיות חצופה, וקצת קשה להאשים אותי כשמדובר בשביל כזה אטרקטיבי! מה הסיפור הכי הזוי/מצחיק שקרה לכם בעקבות תמונה שניסיתם לצלם?
  • Sunday is nicer when carbs include. 🍝
-
זו הפסטה הטעימה ביותר שאכלתי בחיי. זה עסק לא פשוט לבחור מנה אחת מתוך 150 פסטות ופיצות בתפריט, וגם הנסיונות של חברה שכבר הפכה למקומית לעזור לי ירדו לטמיון. מה עושים במצב כזה? מזמינים שתיים! אבל אם אתם  בסביבה, תדעו שזו הייתה טעימה יותר.
-
לגזור ולשמור:
(פסטה עם בשר סרטנים ברוטב שמנת לימוני קליל ומדהים. לארקטו ברומא- לא רחוק מפונטנה דה טרווי)
-
📍Spaghetteria l'Archetto, Rome (close to Fontana di trevi)
  • לטייל באזור ים המלח לא נשמע מבטיח במיוחד, אבל בגלל שהיה פבואר וממש התחננתי לאמיר שנעשה עצירה בנחל דוד, הוא הסכים (אה, היו גם פאפי אייז בסיפור). אחרי שסיימנו את העלייה והגענו למפל הגדול (שמשום מה היה עם זרם ממש קטן), הסתובבנו כדי לחזור חזרה, וגילינו שהנוף הבאמת יפה נמצא ממש מאחורינו כל הזמן הזה. רואים, איזה מזל שהכרחתי אותו ללכת לשם!
  • When your birthday gift comes in a pair, and they match perfectly 😍
  • No filter, just Greece🇬🇷
  • Yassu Mykonos!

מיקונוס הוא אחד מהאיים הכי מוכרים ביוון, אבל לא בהכרח מתאים לכל אחד. אחרי כמעט שנה שלמה בה הסתובבתי בין כל איי יוון, הכנתי עבורכם פוסט מסודר שמסכם כל אי, ויש גם הפתעה מדליקה שבטוח תעזור לכם 😏 קישור לכתבה בbio✌ מה האי היווני הכי יפה שביקרתם בו?
  • •The Full Lefkada Travel Guide•
Now on the blog!
I think its probebly the most impressive beach i have ever seen! Witch one is yours?
סגירת תפריט