נעים מאוד, אני ניצן גפן

נעים מאוד,
אני ניצן גפן

יוצרת תוכן, מטיילת, אוכלת, מבשלת, ומעצבת – לא בהכרח בסדר הזה 😉

אי שם בשנת 2008 פתחתי את הבלוג הראשון שלי. הרגשתי שאני חייבת אאוטלט קריאייטיבי, שהאהבה לכתיבה מחפשת דרך להתבטא, והלכתי על זה. לא סיפרתי לאף אחד חוץ מחברה אחת, פחדתי והתביישתי במה שלעתיד להיות התחביב העיקרי שלי ומקור גאווה לי ולסובבים אותי.

אחרי הצבא התגלגלתי לעבודת החלומות, וגרתי במשך שנה ביוון אהובתי עליה אני כותבת לא מעט בבלוג. דילגתי בין איים, אספתי רשמים והמלצות, ולא הפסקתי לקבל שאלות ובקשות מחברים ומכרים להמלצות על מקומות שווים שכדאי להכיר. האסימון נפל, ואחרי שנתיים נולד מחדש הבלוג שלי – The Yellow Edit. מאז שאני קטנה סימן ההיכר שלי הוא צבע השיער שלי (לא, לא מעורב ספר בנושא), ובעקבותיו נולד שם הבלוג. העריכה הצהובה שלי.

אני גרה עם בן זוגי אמיר (הפרטנר שלי לחיים, לטיולים, למסעדות ולבישולים, ועל כן תשמעו עליו לא מעט בכתבות שבבלוג) ועם הכלבה שלנו אלפא בתל אביב. ביום יום אני מעצבת גרפית וארט דיירקטורית במשרד סושיאל, ובזמני הפנוי בלוגרית ויוצרת תוכן. הבלוג הוא הפלטפורמה שלי ליצוק את כל הידע, הרעיונות, והטיפים שצברתי לאורך הדרך בכל נושא שהוא: בין אם האהבה לטיולים מיוחדים בארץ ובעולם, לייפסטייל, מתכונים, מסעדות, וטיפים לחיים.

מזמינה אתכם למסע שכולו הנאות קטנות מהחיים,
בתקווה שתהנו ממנו כמעט כמוני 🙂

ניצן

ניצן גפן בלוג

לשיתופי פעולה והצעות עסקיות, מוזמנים ליצור איתי קשר במייל: nitzangeffen0@gmail.com